mGuard 1.5

Grief Security

 1. leakage
  leakage
  5/5,
  Version: 1.5
  Adam yapmış abi skript kullanmadan tek seferde basit bir şekilde exploidçilere orta parmak gösterebilirsiniz (nah işareti de olur) Teşekkürler aMguard
  1. BUHAriGa
   Author's Response
   Teşekkür ederim yorumunuz için..
 2. AhmHkn5
  AhmHkn5
  5/5,
  Version: 1.3
  Basit bir şekilde skriptle yapardım derken şifreleme olduğunu görüyorum ve susuyorum. Başarılar.
  1. BUHAriGa
   Author's Response
   Teşekkür ederim yorumunuz için..
 3. Bylien
  Bylien
  5/5,
  Version: 1.3
  Güzel bir eklenti, sunucular "grief"lerin arttığı bugünlerde böyle bir eklentiye ihtiyaç duyuyor.
  Belirlenen şifrenin ya da güvenlik kodunun (adı her neyse) dosya içerisinde şifrelenmesi sayesinde bu config dosyası bir şekilde zararlı kişiler tarafından görülebilse dahi, şifre bulunamayacağından (yüksek ihtimalle kırılamayacağından) eklenti amacına uygun bir hizmet sunacaktır.
  Onun dışında lightweight (hafif) bir eklenti olması, basitleştirilmiş kullanımı da kullanılabilir kılıyor.
  Konfigürasyon seçenekleri arttırılabilir.
  Güzel bir eklenti, öneririm.
  1. BUHAriGa
   Author's Response
   Yorumunuz için teşekkürler.!
 4. maxsimusrap
  maxsimusrap
  5/5,
  Version: 1.3
  Eklenti çıktığı günden buyana tüm sunucularım da kullanıyorum ve bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım, başarılar.
  1. BUHAriGa
   Author's Response
   Yorumunuz için teşekkürler.!
 5. woxz
  woxz
  2/5,
  Version: 1.3
  Eklenti bir nevi authme gibi bir sistem, verdiğin şifre sadece rakamlardan oluşuyor. Grief Clientleri bu gibi şeyleri çok basit bir şekilde yok eder
  sadece rakam ile şifreleme yönetmi mantık dışıdır, String ve int eklersen daha mantıklı olurdu böylece isteyenler String i kullanır isteyenler intager ı kullanır boolean sayesinde gayet mantıklı şeyler üretebilirsin,

  2 yıldız vermemin sebebi eklenti çok pasif kalıyor ve her yerde sürekli olarak yapımcı yazısı çıkıyor eğer bir koruma eklentisi yapıyorsan adının her yerde geçmemesi gerek çünki en sonunda seni bulurlar ve önceden yaptığın sistem açıklarından faydalanırlar gerçekden çok eksik bir koruma eklentisi, kusura bakma 2 vermek istemezdim ama bu eklentiye anti grief diyemem
  1. BUHAriGa
   Author's Response
   Eklentinin konusunu okuduğunu hiç düşünmüyorum, teker teker söylediklerine cevap vereceğim;

   - Eklenti bir AuthMe gibi çalışıyor ama AuthMe gibi ağır bir sistem değil sadece basit bir güvenlik koruması.

   - Şifre sadece rakamlardan oluşmuyor, senin belirlediğin şifreyi MD5,SHA1,SHA256 veya BASE64 şifreleme türünde şifreliyor.

   - Eğer Bypass methodunu söylersen fixleyebilirim ama ben bypass edilebileceğini düşünmüyorum.

   - String integer muhabbeti çok saçma, neden böyle bir konu açtın hiç bilmiyorum. String zaten içinde integer, char vb. değerleri barındıran bir değerdir. Ve benim şifreleme sistemim String kullanır, Integer kullanmaz.

   - Her yerde adım geçmiyor, sadece /mguard komutu kullanılınca eğer kişi hatalı komut kullanırsa veya eksik yetkili bir durumda ise çıkıyor. Eklenti ücretsiz bir eklenti ve bence bu gayet normal. Eklenti üzerinden hiç bir ücret kazanmıyorum.

   - Eğer güncellemeleri takip ederseniz hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Piyasada MD5,SHA1,SHA256 şifreleme türlerini kırabilecek insan tanımıyorum.

   Yorumunuz için teşekkürler.!