Spigot RandomDisguise (1.8) 1.0

First Free Random Disguise .

1. Cagangedik submitted a new resource:

RandomDisguise (1.8) [ Like MCGamer ] - First Free Random Disguise .

Read more about this resource...

2. May u add mysql that the disguise can work on multiple server?

• Agree Agree x 1
  3. I will add.

4. Yep We will add With Another Versions :D

#4 Eniyom, Sep 6, 2015
    Last edited: Sep 6, 2015
  5. I Love This Plugin

6. <3 Adamsin

7. Depends Link? lerini atarsan daha iyi olur ben galiba eski pller yükliyorum

8. Süper plugin , i like it! Diğer versiyonlarıda bekliyorum. Disguise olmasak bile /ud yazarsak , "disguise değilsiniz" gibi bir mesaj ekleyebilirsiniz.

9. This is an English forum, please speak English, and not Swedish?

10. This does not concern you.I'm talking producers. aaand i spoke Turkish

11. TheSt4lker Please Speak English Because This is English Forum ! But Thank you for your Reply Bro

12. Cagangedik Disguise olup /ud yazarsan bi süre görünmüyorsun. Ama vanish açıp kapattıktan sonra görünür oluyorsun. Plugine /d ve /ud yazdıktan sonra 1 saniyelik görünmezlik iksir efekti verirsen bence sorun çözülür. (Yapılabiliyorsa 0.1 veya 0.2 saniye efekt verebilirsin)

13. Pluginin Geliştirme Ekibindeyim. Skinleri Mojangın Sunucusundan Çektiği için Bazen 1 - 2 Saniyeliğine chunk sorunu olabilir Ama Şahsen Dediğiniz Soruna Rastlamadık. Başka Bir Plugin Enegeliyor olabilir yada Sunucunun net hızı Düşük Veya Mojang Sunucları Dolu Olabilir. Sizindediğiniz Süre 8 gblık nitrado sunucusunda sadece 0.5 saniye kadar.

14. 10 GB Ramlı nitrado serverim var ve o sorun vardı. Bende skript ile şöyle birşey yaptım sorun çözüldü:

on command "/d":
    player has permission "pvopvp.d"
    execute console command "/effect %player% INVISIBILITY 1"

on command "/ud":
    player has permission "pvopvp.ud"

on command "/disguise":
    player has permission "pvopvp.d"

on command "/undisguise":
    player has permission "pvopvp.ud"

15. Ayrıca Nicknamer plugini sonradan hata vermeye başladı server checkte olan hatalar bunlar:

Satır 457: [13:11:13] [Server thread/ERROR]: null
    Satır 419: [13:11:07] [Server thread/ERROR]: null
    Satır 13: [13:10:38] [Server thread/ERROR]: FATAL: DataSourcePool [NickNamer] is down!!!
    Satır 17: [13:10:38] [Server thread/ERROR]: Could not load 'plugins/NickNamer_v2.3.0.jar' in folder 'plugins'

16. NickNamer Da Sıkıntı Vardır NickNamer Plugini Bakımda . Databasesine Baglanamamış . Bikaç Saat Içinde Kendine Gelir

17. Benim Sunucuda NickNamer çalışmıyor Zaten.

18. can you change the nicknamer it's very buggy in 1.8 there is a problem with chunks and in 1.7.2 it's not working
    Türk'üm :D nicknamer api yi değiştirmisin çok bug var 1.8 de chunk 1.7.2 de de calısmama problemi var 1.7.10 da da 1 saat falan sonra calısmamaya baslıyo gelecek surumu bunlara gore yap
    bu arada skinim oyunun içinde değimiyo

19. Oplarda Bug Oldugunu Kaç Kez Soylemem Gerek.