Universal UnioAntiCrash 2.1

Players can't crash your server with a message anymore!

1. Ben o şekilde bir açıklama göremedim kusura bakmayın.Şuan da da baktım yine o şekilde bir açıklama göremedim, sorun bende sanırım

2. Saol

3. Ben başlığa yazarsan demiştim

4. 1.3 den farkı nedir ve hem bungeecord hemde herservere kurulmasi gerekiyor mu 1.4 surumu

5. Bungeecord sunuculara kurulması gerekmiyor. 1.4 sürümü pluginin öncelik düzeyini arttırdı. Çoğu kişinin kullanmasına gerek yok.

6. tam anlayamadım kusura bakmayın.benım bungeecord sunucum var.Şuan 1.3 sürümünü kullanıyorum ben 1.4 Sürümünü hem lobi deki bungcoord plugınse hemde ona baglı DİĞER 3 sunucuma Ayrı Ayrı yuklemelımıyım yoksa sadece bungeecord bir Yuklemek yeterlimi, ya da sadece lobi ye baglı Olan 3 servere atmam mı Gerekiyor?

#27 ferdi, Jul 8, 2015
    Last edited: Jul 8, 2015
  7. BungeeCord sürümü 1.1'den beri aynı. BungeeCord sürümü sadece chat ve komutlarla yazılan crash kodunu engelliyor. Fakat tabela, kitap, örs gibi korumlaraıda istiyorsanız 1.4 sürümünü oyunlarınızın plugins klasörünede atın.

8. Güzel Plugin. Keske UnioCraftin Prefixini Koymasaydin java öğrendigimde ilk işim o reklami kendi sunucumun prefixi Yapma :D

9. UnioCraft prefixi görünmüyor sunucu içinde. [AntiCrash] var sadece.

• Informative Informative x 1
  10. Iste Onu diyorum

11. Bir bug buldum en son sürümünde bile plotme arsasına yorumda veya o "/p desc" kısmına yazıncada oluyor fixleyebilirmisiniz.

12. Sunucu skyblock arkadaşımın faction sunucusu var onun için sordum bende öle dedim ısrarcıydı bayadır konuşmuyorum onunla :D

#33 generalCandy, Sep 22, 2015
    Last edited by a moderator: Jun 16, 2019
  13. dedimya arkadaşım sordu diye

14. Hocam benim bukkit sunucu için bukkit.java yı alıp tek class ile eclipse de yapsam sorun verir mi

15. Anlamadım :/

16. Neyse hocam spigot 1.8.8 çalışmıyor ...

17. Spigot 1.8.8'de çalışmasına gerek yok çünkü bu sorun o sürümde kaldırıldı zaten.

18. yoo kodu yazınca İ kodu var ya crash kodu onu yazınca crash alıyor

19. Mojang 1.8.7 güncellemesinde kendisi yazdı:
    • [Bug MC-80875] – Specific unicode character pair crashes tr_TR clients